Nasz zespółMuzyczna Oprawa Wesel i Zabaw to w skrócie zespół „MOWIZ”. Gramy od wielu lat w 5-cio osobowym składzie, wyłącznie na żywo.

Zespół tworzą :

  • Grzesiek – instrumenty klawiszowe, akordeon, saksofon alt, tenor, gitara, perkusja, wokal
  • Paweł – instrumenty klawiszowe, akordeon, gitara elektroakustyczna, wokal, na życzenie konferansjerka po angielsku
  • Krzysiek – perkusja, wokal, konferansjerka, wodzirej
  • Andrzej – gitara elektryczna, trąbka, wokal
  • Robert – gitara basowa, wokal

„Gramy i bawimy” – to nasza dewiza, która pozwala nam robić to co lubimy, czyli grać i bawić naszą muzyką innych.

Doświadczenie, profesjonalizm oraz bogaty repertuar jaki oferujemy, pozwala nam zapewnić na każdej imprezie niezapomniane wrażenia i świetny klimat. Klimat jaki tworzy nasza muzyka dopełnia bogate oświetlenia sceny i sali jakim dysponujemy. Możliwości instrumentalne i wokalne pozwalają nam zagrać muzykę współczesną, muzykę z lat 70 i 80, lekkiego rocka, najpopularniejsze ballady oraz tzw. muzykę środka czyli popularne Disco Polo i wiele innych utworów. Wykonujemy również utwory w języku angielskim. Repertuar na imprezach dostosowujemy do gustów naszych gości. Nieważne czy nasi goście mają 8 czy 88 lat, repertuar jest tak dobrany aby każdy znalazł coś dla siebie, bo chodzi nam zawsze o świetną zabawę.

W przypadku wesela nieodłącznym elementem jest biesiada przy stołach, z akompaniamentem akordeonu, saksofonu, trąbki i  innych instrumentów akustycznych. Śpiewniki jakie rozdajemy gościom weselnym w trakcie biesiady zapewniają wspólne śpiewanie, które kończy się zabawą na parkiecie, w rytmie walczyka, poleczki a czasami oberka.

W trakcie wesela prowadzimy wiele konkursów i zabaw, do prowadzenia których używamy ciekawych i wywołujących uśmiech rekwizytów. Po każdej zabawie na zwycięzcę czeka nagroda, w postaci np. „robota kuchennego”. Zabawy ustalamy zawsze z naszym Klientem.

Podsumowując, zespół „MOWIZ” dojedzie własnym transportem i zagra na każdej imprezie, która wymaga oprawy muzycznej, oczywiście z dużą dawką poczucia humoru bo, GRAMY I BAWIMY.